Kariéra

Kontaktní formulář

Ověření

Koho aktuálně hledáme?

Hledáme do týmu obchodníka, obchoďáka, prodejce, či jak sami chcete, který nám pomůže prodat naše služby těm, kdo o nich neví a nebo je potřebují.

Práce je dvojího typu a záleží jen na vás, jak k tomu přistoupíte.

  1. Oslovování klientů, kteří PPC nenapízejí a prezentování základních principů PPC a definování, proč by měli spolupráci s námi využít.
  2. Oslovení klientů, kteří PPC využívají, ale evidentně špatně. Přesvědčit je tedy, že jejich reklamy jdou dělat lépe a přesvědčit je k auditu jejich stávajícíh kampaní a svěřit je do rukou profesionálů.

Je nám úplně jedno kde budete a jestli budete používat telefon, e-mail, Facebook, či jaké další kanály. Samozřejmě nesmíte nikoho nikde spamovat. Nabízíme úplně volnou pracovní dobu a práci odkudkoliv.

Jediné co nás zajímá, tak jsou výsledky.

Požadavky:

  • Výborné mluvené a psané slovo
  • Marketingové myšlení, aby jsi mohl nabízet naše služby
  • Zkušenosti nebo velké nadšení
  • Schopnost komunikace s  potenciálními klienty
  • Samostatnost a kreativita při hledání potenciálních klientů

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce odkudkoliv
  • Zaučení do PPC problematiky pro celkové pochopení
  • Odpovídající platové ohodnocení = Fix + odměny za domluvené klienty
  • Spolupráce na ŽL

Náplň práce:

  • Příprava listu potenciálních klientů
  • Oslovování potenciálních klientů kterým PPC neběží, ale reklamu využívají
  • Oslovování potenciálních klientů, kterým PPC nefunguje nebo v něm mají chyby
  • Prvotní komunikace s klientem, než si ji převezmeme sami

Máte-li o pozici zájem, vyplňte formulář vlevo nebo napiště e-mail na info@dantoa.cz a budeme Vás kontaktovat. Osobní schůzka v Praze možná kdykoliv.