Náš Tým

Náš Tým

Martin Tuma Dantoa.cz
Martin Tuma CEO

Martin má na starosti vedení celé společnosti a organizaci týmu. Vymýšlí marketingové strategie a dojednává obchody. Kromě akvizice nových klientů pracuje na analýze a zlepšování běžících kampaní. Specializuje se na A/B testování.

e-mail: tuma@dantoa.cz
telefon: +420 732 287 663

Obchodní jednání
Organizace týmu
Analýzy kampaní
Ondřej Dyrka CO-Founder Partner

Ondřej se stará o akvizice, školí stávající i nové členy týmu a osobně spravuje vybrané kampaně, aby si své PPC schopnosti udržel stále nabroušené. Jeho specialitou jsou reklamní texty a interpretace čísel a statistik do řeči, které klienti rozumí.

e-mail: dyrka@dantoa.cz
telefon: +420 732 575 410

Reklamní texty
Klientské reporty
Google Nákupy
Michal Klajban PPC & Facebook specialista senior

Michal pracuje s PPC kampaně už přes pět let. Zaměřuje se hlavně na remarketing a vyhledávací síť. Jeho předchozí zkušenosti z oblasti UX a SEO mu pomáhají při analýzách návštěvnosti a chování uživatelů i porozumění potřebám našich klientů.

e-mail: klajban@dantoa.cz

Facebookové kampaně
Analýzy návštěvnosti
Remarketing
Edita Talová PPC specialistka

Edita se stará o nasazení a následnou správu klasických a remarketingových kampaní v AdWords, Skliku i na Facebooku. Kromě toho se zaměřuje na vyhledávání těch správných klíčových slov a šetří peněženky klientů vylučováním těch nevhodných. Vaše kampaně může vytvořit také v němčině a angličtině.

e-mail: talova@dantoa.cz

Tvorba efektivních kampaní
Analýza klíčových slov
Správa FB profilů
Aleš Hojsák PPC specialista

Aleš se stará o správu kampaní v AdWords, Skliku a na Facebooku. Píše reklamní texty, upravuje vyhledávací dotazy a zkoumá klíčová či vylučující slova, aby kampaň fungovala nejlíp jak má. Má na starosti vytváření klientských reportů.
e-mail: hojsak@dantoa.cz
telefon: +420 603 512 227

Správa PPC kampaní
Analýza PPC kampaní
Tvorba reportů